Elektronik Sigara - Elektrikli Sigara

KARADAYI’NIN YENİ SEZONUATV’DE BAŞLIYOR! (09.09.2013)

admin 09 Eylül 2013 0
KARADAYI’NIN YENİ SEZONUATV’DE BAŞLIYOR! (09.09.2013)

KARADAYI’NIN YENİ SEZONU 09 EYLÜL’DE ATV’DE BAŞLIYOR! KARADAYI 2. SEZONU İLE DE İDDİALI

Kenan İmirzalıoğlu’nun popüler dizisi Karadayı, yeni sezonu ile ekranlara dönüyor. Yeni sezonu Eylül 2013’te başlayacak olan Karadayı, bu sezon da iddialı. 2. sezonda Mahir’in mücadelesi devam ediyor. Karadayı bu sezon da ATV’de bir değişiklik olmadığı taktirde aynı günü ve saatinde ekrana gelecek.

Karadayıdizisinin yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sona geliyor. Eylül 2013’te başlayacak olanKaradayıdizinin yeni bölümleri bir değişiklik olmadığı taktirde son sezonunda olduğu gibi aynı gün ve saatinde yani Pazartesi 20.00’a ekrana gelecek.Kenan İmirzalıoğluKaradayı’da baş rolleri Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor ile paylaşıyor. Sezona iddialı girenKaradayı‘nın yeni sezonda da yüksek reytingler yakalaması bekleniyor.

KaradayıDizisinin Konusu:

Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı 35 yaşındaki Mahir 1970’li yıllarda ailesiyle Beyazıt’ta oturmaktadır. Babası Nazif ailenin geçimini ayakkabı yapıp satarak sağlamaktadır ancak bir gün işlemediği bir cinayet nedeniyle idam cezası alır. Mahir babasının suçsuzluğunu kanıtlamak için amansız bir mücadeleye girişir ama bu arada ümitsiz bir aşka da kapılmıştır. Babasının davasına bakam hâkime yani Bergüzer Korel’in canlandırdığı Feride’ye aşık olmuştur.

Dizi İzle Karadayı– Tekrar Bölümleri Her Gün ATV’de

Yeni sezonu Eylül 2013’te başlayacak olan Karadayı dizisinin tekrar bölümleri hafta için her gün 16.00 Atv’de yayınlanıyor. Yeni sezon öncesi kaçırdığınız veya yeniden izlemek istediğiniz Karadayı bölümlerini izleyebilirsiniz.

Yorum Bırakın »