Elektronik Sigara - Elektrikli Sigara

Karadayı Bugün Başlıyor 08.10.2012

admin 08 Ekim 2012 0
Karadayı Bugün Başlıyor 08.10.2012

Karadayı Bugün Başlıyor 08.10.2012 saat: 20:00

Karadayı dizisi bu akşam atv ekranlarında başlıyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun 70’li yıllarda Beyazıt’ta yaşayan bir kabadayıyı, Bergüzar Korel’in ise bir hakimi canlandırdığı ‘Karadayı’ dizisinin ilk bölümü bu akşam seyirciyle buluşuyor!

YÖNETMEN BAYRAKTAR
Efsane dizi ‘Ezel’in ardından ekrana uzak kalan Kenan İmirzalıoğlu, bu akşam dönüyor! Üstelik kadrosunda Bergüzar Korel, Çetin Tekindor, Yurdaer Okur ve Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin bulunduğu ‘Karadayı’ dizisiyle… Yönetmenliğini Uluç Bayraktar ve Cem Karcı’nın üstlendiği iş; bir dönem dizisi.

İDAMA MAHKUM BABA
Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla, alt üst olur.

Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlanır.

Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkimenin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.

Yorum Bırakın »