Elektronik Sigara - Elektrikli Sigara

Atatürk’ün imzasının kapatıldığı iddiasına Ay Yapım’dan açıklama geldi

admin 07 Şubat 2013 0
Atatürk’ün imzasının kapatıldığı iddiasına Ay Yapım’dan açıklama geldi

Atatürk’ün imzasının kapatıldığı iddiasına Ay Yapım’dan açıklama geldi

Kara Dayı disinin 04.şubat 2013 tarihli yayınlanan 17. bölümü sitelerinde ve Sosyal medyada büyük tepki çekmişti.
Olaya konu olan vaka ise Atatürk’ün imzası sansürlenip sansürlenmediği idi.

Siz değerli Kenan İmirzalıoğlu severler bu hafta içinde sitemiz yolu ile birçok tepkinizi belirttiniz. Tepkinizdede haklısınız. Yalnız sanatçımızın bu konu hakkında bilgisi olmadığı ve Resmi açıklama yapmadığını belirtmek isteriz…

Konu hakkında bilgi Ayyapım şirketi tarafından söyle açıklanmaktadır. Kamuoyuna duyurulur…

Ay Yapım’ın açıklaması:

“Karadayı dizisinin adliye sahnelerinin çekimi İstanbul’da bir lisenin daha önce dekor haline getirilmiş salonunda gerçekleştirilmektedir. Söz konusu hazır salonda dizi ekibi artı ya da eksi herhangi bir dekor değişikliği yapmamıştır.
Haberlerde akla hayale gelmeyecek bir iddia ile Atatürk imzasının kapatıldığı söylenmiştir, bu basın bildirisi ile beraber gönderilen fotoğrafta da görüldüğü üzere imza tabi ki oradadır ve ne çekim sırasında ne de yayın sırasında kapatılmamıştır. Yazının harflerinin büyüklüğü ile imzanın ki aynı değildir, dolayısı ile yazı yayın sırasında ekranda imzadan daha belirgin ve parlak görünmektedir.

Daha önce defalarca başka diziler ve programlarda ekrana gelen bu dekorun böyle saçma bir iddia için kullanılması ve bazı internet sitelerinin bunu ciddiye alması gerçekten inanılmazdır. Bilinmesini isteriz ki bu konu ile ilgili basın bülteni yayınlamak dahi üzüntü vericidir.”
kaynak: http://magazin.ekolay.net/magazin-haberleri/Karaday%C4%B1da-Atat%C3%BCrk%C3%BCn-imzas%C4%B1-sans%C3%BCrlendi-mi/65/1066579.aspx

 

daha detaylı bilgi için

Ihlamur Yıldız Caddesi. No:10 34353 Beşiktaş-İstanbul / Türkiye
T: +90 212 259 57 57
F: +90 212 259 65 66
info@ayyapim.tv

Yorum Bırakın »